Ремонтна майстерня виробника взуття «OleksA»

   Виробник взуття "ОлексА" спеціалізується не лише на виготовленні взуття та індивідуальному пошитті, але й має власну ремонтну майстерню взуття у Львові. Ремонт - це наша фішка! 

   Навіть в житті якісного взуття приходить момент, коли в ньому щось ламається або приходить в неробочий стан. І тоді на допомогу приходить майстерня по ремонту взуття від виробника якісного чоловічого та жіночого взуття «ОлексА» у Львові. Тільки тут на обладнанні найвищого класу професіонали швидко визначать проблему і знайдуть спосіб її вирішити!

14891597520741489159754205

Послуги майстерні з ремонту взуття «ОлексА»

   Тут справжні майстри та вмільці розберуться і з блискавкою, що зіскочила або розійшлася, і з підошвою, що відклеїлась, і з розхитаним каблуком, і з пошкодженою (витертою) набійкою. Якою б технічно складною не була б проблема, наші фахівці візьмуться за її усунення. Немає відмінностей між чоловічими і жіночими моделями, чи потрібен ремонт Вашого взуття терміново чи ні - ми візьмемося за все!

   В нашу майстерню взуття у Львові звертаються не лише за реставрацією взуття, але й заради профілактики. Хороший догляд за своїм взуттям забезпечить їх міцність і зносостійкість.

   Терміни гарантовані мінімальні, але все залежить від рівня завдання. Якщо, наприклад, для поправки з'їхавшої набійки потрібно вбити пару невеликих цвяхів, то на роботу піде не більше години. А от у випадку серйозного зносу туфель, де необхідно замінити половину матеріалу, провести якісну проклейку швів і повністю відновити каблук, може знадобитися кілька днів.